• CodeWeek

• Uczniowie klas 1-8. Brali udział W tygodniowym Kodowaniu zorganizowanym przez panią Magdalenę Królak-Chossa. W klasach 1-4 mali informatycy mieli za zadanie rozkodować obrazek, który się krył za cyframi, a klasy 5-8 mieli pszczółkami dość do wyznaczonej trasy. Uczniowie bawili się rewelacyjnie. Przyniosło ten tydzień wiele rywalizacji, uśmiechu oraz zarazem przechytrzenia rówieśników danej klasy:) Reszta zdjęć w najbliższym czasie...

• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• W naszej szkole odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w dniu 7 października 20222 r. (piątek) w klasach od 3 do 8. Najstarsze klasy ze względu na wyjazd 3 dniowy ich konkurs odbywał się we wtorek 4 października 2022 r., a młodsze klasy w piątek.

• II ,,Bieg Niepodległościowy''

• „Wątpliwości zabiły więcej marzeń niż jakiekolwiek porażki.”

Nasza reprezentacja szkolna II ,,Biegu Niepodległej'' zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Polski Niepodległej. Udział brali:

• Weronika Antoniów
            • Klara Grocholska
            • Zuzanna Toperek
            • Marcel Biernacki
            • Franciszek Gromadecki
            • Bartosz Kmieć
          • FESTIWAL SZTAFET MIĘDZICHÓD

• Jest tylko jeden sposób, aby osiągnąć sukces praktycznie we wszystkim: dać z siebie wszystko.”

Udowodnili to nasi uczniowie podczas MISTRZOSTW POWIATU pod nazwą FESTIWAL SZTAFET MIĘDZYCHÓD

III miejsce ''Igrzyska Dzieci''-sztafeta szwedzka dziewcząt 100m,200m,300m,400m.

• Maja Dreger
            • Iga Orywał