• Informacja dotycząca korzystania przez uczniów z gorącego posiłku w szkole

1.
            1. Obiady w roku szkolnym 2022/2023 przygotowywane są przez firmę Stołówka Szkolna Rafał Ogrodowczyk.
            2. Korzystanie z posiłku jest dobrowolne i odpłatne.
            3. Posiłki będą spożywane w wyznaczonym miejscu na terenie szkoły.
            4. Warunkiem korzystania z posiłków w szkole jest złożenie przez rodziców deklaracji dostępnej w załączniku lub w sekretariacie szkoły.
            5. Cena jednostkowa gorącego posiłku  w szkole podstawowej wynosi 14  zł
            6. Posiłki wydawane są w godzinach od 1200 do 1430.
            7. Każdy uczeń korzystający z posiłków, po złożeniu deklaracji otrzyma numer indentyfikacyjny,  który będzie obowiązywał przez cały rok szkolny 2022/2023.
            8. W przypadku rezygnacji z posiłków należy poinformować sekretariat najpóźniej do 26  dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, od którego dziecko już nie będzie spożywało posiłków.
            9. Zgłoszenie nieobecności dziecka na posiłku należy zgłaszać do godziny 8.30 pod nr te. 957481982.
            10. Należność za posiłki jest regulowana wyłącznie przelewem na rachunek bankowy wskazany przez szkołę.  Wpłaty gotówką nie są przyjmowane.

Numer konta do wpłaty za posiłki: 13 1020 4144 0000 6102 0202 9577

W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia, klasę oraz numer identyfikacyjny nadany przez szkołę.

1.  Miesięczna kwota należności za posiłki zostanie podana rodzicom/opiekunom prawnym na portalu Librus  zgodnie z deklaracją zgłoszenia ucznia.
            2. Należność za posiłki jest płatna z dołu do 10 każdego miesiąca następującego po miesiącu, za który należy dokonać płatności.
            3. Nieuiszczenie opłat  lub płatność po terminie spowoduje wszczęcie postępowania administracyjnego oraz naliczenie odsetek.

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023:

08:00- Msza Św. w parafii Wniebowzięcia NMP w Łowyniu;

08:50-Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego (przedszkole i szkoła);

Po apelu spotkanie z wychowawcami klas- szkoła podstawowa (rozdanie planów lekcji, sprawy organizacyjne)

10:00- Rozwozy uczniów. (2 autobusy-oba kierunki).