• Wsparcie finansowe dla Naszej Szkoły

• Nasza szkoła uzyskała dofinansowanie z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0!

Celem  Programu, realizowanego latach  wcześniejszych i   obecnie kontynuowanego w latach 2021-2025,   jest ukierunkowanie  działań   wzmacniających zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży różną literaturą . Popularyzacji czytelnictwa ma służyć zakup nowości książkowych oraz prowadzenie działań promujących czytelnictwo. Ponad  to Program  stanowi okazję do modernizacji bibliotek, poprawy ich infrastruktury.

Całkowity koszt realizacji  Programu dla naszej szkoły wynosi 5000,00 zł. Kwota dotacji zostanie przeznaczona na wykonanie  zadań wskazanych we wniosku.
          Zachęcam wszystkich do włączenia się w działania biblioteki  związane z realizacją Programu.